ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
İFTAR SOFRASI ALACASULUK MAHALLESİ’NE KURULDU

        Karaman Belediyesi’nin haftanın dört günü farklı mahallelerde düzenlediği iftar yemeği dün (28 Mayıs 2018 Pazartesi) Alacasuluk Mahallesi’nde verildi.

        Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organize ettiği mahalle iftarları devam ediyor. Karaman halkının büyük ilgi gösterdiği iftar sofrası dün akşam da Alacasuluk Mahallesi’ndeki Atatürk İlkokulu bahçesine kuruldu. Şeyhşamil, Hacıcelal ve Hisar Mahallesi’nden gelen vatandaşlarımızı da ağırlayan iftar sofrası büyük-küçük herkesi tek bir sofrada buluşturdu. 

        İftardan önce, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Ak Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ve Ak Parti Milletvekilleri adayları Selman Oğuzhan Eser ve Hüseyin Avlu Mutlu vatandaşları selamlayarak, hayırlı iftarlar diledi.

İftar Sofrası Bu Akşam Larende Mahallesi’nde

        Karaman Belediyesi’nin Ramazan programları tüm hızıyla sürerken, geleneksel iftar sofrasının yedinci durağı Larende Mahallesi olacak.

        Larende Kapalı Pazar alanına kurulacak olan iftar sofrasına Larende Mahallesi, Yenişehir Mahallesi ve Sümer Mahallesi’nde yaşayan tüm vatandaşlarımız davet edildi. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 29.05.2018 10:28
Okunma Sayısı : 961
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi