ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
ŞEHİR GEZİLERİNE ATATÜRK MAHALLESİ HANIMLARI KATILDI

        Karaman Belediyesi’nin hanımlara yönelik düzenlediği şehir gezileri devam ediyor. Şehir gezileri kapsamında bugün de (17 Nisan 2018 Salı) Atatürk Mahallesi’nde yaşayan bayanlar gezdirildi. 

        Karaman Belediyesi’nin gerçekleştirdiği hizmetleri anlatmak ve vatandaşlarımıza şehri tanıtmak amacıyla düzenlenen şehir gezilerine bugün Atatürk Mahallesi’nde ikamet eden hanımlar katıldı. Belediye ve kamu tarafından yürütülen Piri Reis Vadisi, Türk Dünyası Parkı, Seyir Terasları, Necmettin Erbakan Parkı, Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi, Köprülü Kavşaklar ile alt ve üstgeçit gibi yatırımların yanı sıra, spor alanları ve hanımlara hizmet veren Mümine Hatun Kültür Merkezi ziyaret edilerek görevliler tarafından bayanlara bilgi verildi.

        Gezinin son durağı ise belediye binası oldu. Belediye meclis salonunda bayanları kabul eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belediyenin hanımlara yönelik faaliyetleri ve belediye çalışmaları hakkında bayan misafirlerine bilgi verdi.  

        Vatandaşlarımızın şehrimize yapılan yatırım ve çalışmaları daha yakından görme fırsatı buldukları şehir gezileri önümüzdeki günlerde de devam edecek.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 17.04.2018 14:55
Okunma Sayısı : 537
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi