MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ'NİN KIZILCAHAMAM KAMPI YAPILDI

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ'NİN KIZILCAHAMAM KAMPI YAPILDI

  • 288
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ'NİN KIZILCAHAMAM KAMPI YAPILDI
Font size:
Yazdır

Belediye Başkanımız Savaş Kalaycı'nın'ın da katıldığı Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Ankara Kızılcahamam'da yapıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi'nin, Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında, seçim sonuçlarını değerlendirmek için Ankara Kızılcahamam'da düzenlediği istişare toplantısında 218 belediye başkanı hazır bulundu. Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'nın da katıldığı kampta; Milliyetçi Hareket Partisi'nin 3 ana tema, 9 ilke ve 100 madde ile açıklanan seçim beyannamesinde yer alan başlıklar değerlendirildi ve akademisyenler tarafından, "Belediyelerde Stratejik İletişim ve Yönetim Modeli" konularında belediye başkanlarına sunum yapıldı. Kampta ayrıca, şehircilik anlayışıyla doğal afetlere karşı belediyelerin yapması gerekenler ve kentsel dönüşüm konuları da ele alındı.
Kızılcahamam kampı sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, toplantının oldukça verimli geçtiğini belirterek "Üretken Belediyecilik" anlayışıyla hizmet ve proje üretmeye devam edeceklerini söyledi.

Resim Galeri

YUKARI
Hızlı Erişim