ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    HASTANE ALT GEÇİDİNDE ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR
   
        Karaman Belediyesi tarafından devlet hastanesi önündeki trafiği daha güvenli bir hale getirmek adına projelendirilen Hastane Alt Geçidi Projesi'nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
   
        Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda projeler üreterek çalışmalarını sürdüren Karaman Belediyesi, devlet hastanesi önündeki araç ve yaya trafiğini daha güvenli bir hale getirmek adına başlattığı Hastane Yaya Alt Geçidi projesindeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
   
        Bu proje ile yaya ve araç trafiğinin yoğunlaştığı devlet hastanesi önündeki karmaşa ve tehlike son bulacak. Alt geçit içerisinde hasta, engelli ve yaşlıların rahat kullanımı için asansör sistemi bulunacak. Ayrıca alt geçitte ticari faaliyetlerin yapılabileceği 46 metrekarelik dört adet dükkân da bulunacak.
   
        Çalışmalarla ilgili bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şöyle konuştu: “Hastane Caddesi üzerinde, devlet hastanesi önünde yayaların karşıdan karşıya geçişlerini daha güvenli bir hale getirmek için projelendirdiğimiz alt geçit çalışmamız planlamış olduğumuz süre dâhilinde devam ediyor. Çalışmalardan dolayı hastane önündeki araç trafiği kontrollü olarak ara yollara yönlendirilmiş durumda. Çalışmalarımızı mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak alt geçidi Karamanımızın hizmetine sunacağız.” 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 19.07.2017 11:40
Okunma Sayısı : 891
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi