ANASAYFA   İLETİŞİM

 
    
    
HAK-İŞ GENEL BAŞKANI ARSLAN, BAŞKAN ÇALIŞKAN'I ZİYARET ETTİ

Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, beraberindeki Hak-İş'e bağlı Hizmet-İş Sendikası üyeleri ile birlikte dün (26.05.2017) Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ı ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret için Karaman’a gelen Hak-iş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet-İş İl Başkanı Mehmet Bayrakçı ve sendika üyelerinden oluşan heyetle birlikte Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ı  ziyaret etti. Ziyarette Başkan Çalışkan Karaman'da devam eden yatırım ve hizmetlerle ilgili bilgiler verdi. 

Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan yaptığı konuşmada; " Görüyoruz ki Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan, Karaman'da takdir edilecek çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu noktada kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şöyle konuştu; " Göreve geldiğimiz günden bu yana samimiyetimiz ve iyi niyetimizden asla taviz vermeden milletimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Karaman Belediyesi  sahip olduğu imkanları en verimli şekilde kullanan, bütçesini iyi yöneten ve buna bağlı olarak büyük yatırımlar yapabilen bir belediye haline gelmiştir. Hizmet yolunda bizlere destek olan, katkı sağlayan bütün herkese çok teşekkür ediyorum"

Ziyaret sonrasında Başkan Çalışkan Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan'a "İlçeleri, Beldeleri ve Köyleri İle Karaman" isimli kitabı hediye etti. 
 
 
 
 
Eklenme Tarihi : 26.05.2017 08:18
Okunma Sayısı : 856
 
 

© 2012 Karaman Belediyesi